pobrane-(1)

Wstępne cele ogólne i szczegółowe LSR sformułowane na podstawie wyników analizy SWOT 23-08-2015

Szanowni mieszkańcy,

Zarząd Stowarzyszenia LGD Między Odrą a Bobrem serdecznie zaprasza na spotkania konsultacyjne związane z przygotowaną analizą obszaru naszego działania / SWOT / niezbędną do opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020.
Materiał powstał na bazie spotkań, które odbyły się w miesiącu maju 2015 r. we wszystkich gminach członkowskich Stowarzyszenia. W oparciu o wyniki sporządzonej analizy SWOT opracowane zostały również cele główne i szczegółowe, które będą podstawą do realizacji operacji przez beneficjentów w nowej perspektywie finansowej.
W celu zawarcia w LSR najistotniejszych potrzeb naszych mieszkańców oraz ostatecznego sprecyzowania celów, przeprowadzone zostaną spotykania konsultacyjne z mieszkańcami w poszczególnych gminach (terminy i miejsca konsultacji – wg harmonogramu).
Poniżej prezentujemy wstępne wyniki analizy SWOT i propozycje celów, które będą przedmiotem dyskusji na spotkaniach.
wstępne wyniki analizy SWOT i propozycje celów

Zapraszamy do czynnego udziału w spotkaniach