Nabór XI – Małe projekty

Informacje o Naborze XI

Działanie: Małe projekty

Limit dostępnych środków: 580 000,00 zł
Termin składania wniosków: 15.03.2012 r. – 13.04.2012 r.

Zarząd Województwa Lubuskiego
na wniosek
Lokalnej Grupy Działania „Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Między Odrą a Bobrem”

informuje o możliwości składania za pośrednictwem LGD „Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Między Odrą a Bobrem” wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, oś 4 LEADER,

działanie 4.1/413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, t.j. na:

operacje, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach Osi 3, ale
przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi, tzw. małych projektów
– termin składania wniosków: 15.03.2012 r. – 13.04.2012 r.
– limit dostępnych środków: 580 000,00 zł

Miejsce i tryb składania wniosków
– wnioski należy składać bezpośrednio w biurze LGD w Zaborze przy ul. Lipowej 1, w dniach: od poniedziałku do piątku w godz. 11.15 – 15.15.
Szczegółowe informacje dotyczące naboru, w tym kryteria wyboru operacji i formularz oceny wniosku przez LGD wraz z wykazem niezbędnych dokumentów oraz formularz wniosku o przyznanie pomocy, dostępne są w biurze oraz na stronie internetowej LGD www.miedzyodraabobrem.pl, a także w siedzibie oraz na stronie internetowej Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego: www.prow.lubuskie.pl.
Dodatkowo informacji udzielają pracownicy biura LGD
1) Piotr Kulikowski tel. (68) 3218308
2) Czesław Słodnik tel. (68) 3218303

do składania wniosków
drukuj ogłoszenie

Wzory wniosków i dokumentów

Biuro LGD Między Odrą a Bobrem zwraca się z prośbą do Beneficjentów o pobieranie i wypełnianie wniosków zamieszczonych na naszej stronie. Wniosek o przyznanie pomocy jest edytowalny i ma wypełnioną pierwszą stronę zawierającą informacje o LGD (w innym przypadku Biuro każdorazowo będzie zobligowane do ręcznego wypełeninia tej strony). Dziękujemy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działań Odnowa i rozwój wsi oraz Małe projekty zapoznaj się z materiałami szkoleniowymi – znajdziesz tam szczegółowe informacje dotyczące grup beneficjentów, zakresów operacji, kosztów kwalifikowalnych oraz o wysokości pomocy, którą możesz otrzymać w ramach tych działań.

WYNIKI NABORU XI

I. Informacja o ilości złożonych wniosków
– złożono 27 wniosków o przyznanie pomocy
– łączna wnioskowana kwota pomocy – 409 315,10 zł