Nabór XVI – Odnowa i rozwój wsi

Zarząd Województwa Lubuskiego
na wniosek
Lokalnej Grupy Działania „Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Między Odrą a Bobrem”
    informuje o możliwości składania za pośrednictwem LGD „Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Między Odrą a Bobrem” wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, oś 4 LEADER, działanie 4.1/413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, t.j. na operacje, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”:

– termin składania wniosków:     27.01.2014 r. – 21.02.2014 r.
                  – limit dostępnych środków:       427 860,53 zł.

Miejsce i tryb składania wniosków
– wnioski należy składać bezpośrednio w biurze LGD w Zaborze przy ul. Lipowej 1, w dniach: od poniedziałku do piątku w godz. 11.15 – 15.15.
Szczegółowe informacje dotyczące naboru, w tym kryteria wyboru operacji i wykaz niezbędnych dokumentów wraz z formularzem wniosku o przyznanie pomocy, dostępne są w biurze oraz na stronie internetowej LGD „Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Między Odrą a Bobrem”: www.miedzyodraabobrem.pl a także w siedzibie oraz na stronie internetowej Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego: www.prow.lubuskie.pl

Dodatkowo informacji udzielają pracownicy biura LGD
1) Piotr Kulikowski tel. (68) 3218308
2) Czesław Słodnik tel. (68) 3218303

do składania wniosków
drukuj ogłoszenie

Wzory wniosków i dokumentów

Biuro LGD Między Odrą a Bobrem zwraca się z prośbą do Beneficjentów o pobieranie i wypełnianie wniosków zamieszczonych na naszej stronie. Wniosek o przyznanie pomocy jest edytowalny i ma wypełnioną pierwszą stronę zawierającą informacje o LGD (w innym przypadku Biuro każdorazowo będzie zobligowane do ręcznego wypełeninia tej strony). Dziękujemy!

ODNOWA I ROZWÓJ WSI
wniosek o przyznanie pomocy + instrukcja wypełniania wniosku o przyznanie pomocy
formularz oceny wniosku przez LGD (wypełnia i składa beneficjent wraz z wnioskiem o przyznanie pomocy)
wzór zaświadczenia o liczbie mieszkańców